Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України
Ви тут:

Запрошуємо взяти участь у наших безкоштовних дистанційних тренінгах: http://moodle.newlearning.org.ua/

Готується до друку черговий номер електронного наукового фахового видання ЛСІТН (Категорія Б). Журнал є наукометричним (база даних Index Copernicus International). Додатково, статті журналу індексуються у Google Scholar. Статті приймаються до 1 березня 2024 року (черговий номер)вітаються англомовні.

X Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Віртуальний освітній простір: психологічні проблеми»

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ ПСИХОЛОГІЇ ІМЕНІ Г.С. КОСТЮКА

ЛАБОРАТОРІЯ СУЧАСНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НАВЧАННЯ

 

Шановні колеги!

Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція

«Віртуальний освітній простір: психологічні проблеми»,

відбудеться з 10 травня по 5 червня 2022 року.

         Запрошуємо Вас і Ваших колег взяти участь у роботі конференції. Конференцію проводить лабораторія сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України. Науковий керівник конференції: Смульсон Марина Лазарівна, дійсна членкиня НАПН України, докторка психологічних наук, професорка, завідувачка лабораторії сучасних інформаційних технологій навчання.

 Тематика конференції:

  • Віртуальний простір в контексті військових дій.
  • Навчально-психологічні можливості віртуального простору під час війни.
  • Інформаційна війна та її психологічний вплив на особистість.
  • Проєктування інформаційно надійного розвивального віртуального простору.    
  • Психотерапія та психопрофілактика кризових психологічних станів з використанням інформаційних технологій.
  • Розвиток суб'єктності учасників навчальних проєктів Інтернету.
  • Психологічна підтримка військовослужбовців та цивільного населення в умовах воєнного стану.
  • Перспективи інтелектуального розвитку представників інформаційного суспільства.
  • Спілкування та діяльність у соціальних мережах в умовах війни.
  • Досвід дистанційної освіти в умовах війни.
  • Можливості групової динаміки та індивідуального консультування у психологічній роботі в мережі Інтернет.

         Участь у міжнародній науково-практичній інтернет-конференції – безкоштовна. Обов’язковою умовою участі є активне обговорення її матеріалів у спільноті лабораторії в Facebook або на сайті (посилання – далі по тексту).

         Тези доповідей та заявки на участь у конференції приймаються до 5 травня 2022 року на  пошту: nitelabor@gmail.com . Обсяг тез – до 2 сторінок тексту (Times New Roman, 14, одинарний міжрядковий інтервал). Робочі мови конференції: українська, англійська. За бажанням, можна додати ідентифікатор автора та список літератури (не більше 5 джерел, стиль APA або ДСТУ 8302:2015). Файл з тезами у форматі “doc/docx/rtf” та файл з заявкою прикріпіть до супровідного листа («Надсилаю тези та заявку і т.д».). Формат назви файлу: латиницею прізвище, ім’я автора та рік публікації, між словами ставиться нижнє підкреслювання, без пропусків. Наприклад, Petrenko_Evgen_2022.doc. При наявності кількох співавторів документ називається за прізвищем першого співавтора.

Заявку подавати окремим файлом. Наприклад: Petrenko_Evgen_Zayavka_2022.doc. У заявці вказати: прізвище, ім’я, по-батькові, наукову ступінь, наукове звання, місце роботи, посаду для всіх авторів.

        Тези доповідей будуть опубліковані на сайті лабораторії сучасних інформаційних технологій навчання http://www.newlearning.org.ua в авторській редакції.

Доступ до тез буде відкрито з 10 травня 2022 р.

Обговорення проблематики  конференції, тез, відеодоповідей та організаційних питань відбудеться за посиланням: http://newlearning.org.ua , а також у спільноті Facebook: https://www.facebook.com/groups/322658487796009

         У тексті тез є можливими активні посилання на відеодоповіді, а також на освітні програми та дистанційні курси, інші ресурси, наявні у мережі.

Матеріали, які відповідають тематиці конференції,  за бажанням авторів можуть бути також опубліковані у фаховому (категорія Б) електронному виданні «Технології розвитку інтелекту», що індексується у наукометричних базах (http://psytir.org.ua/).

Нагадуємо, що триває опитування з проблеми якісної  організації  та надання психологічної підтримки в умовах віртуального простору, яке проводить лабораторія сучасних інформаційних технологій навчання за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/194GzLJj2gbhoLfpYEcbCfDVn_kJXzyPB9_akWs2xOJU

Ми особливо зацікавлені у відповідях на опитувальник молоді (студентів і старшокласників).

© Лабораторія сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України 2013-2023. Усі права захищено.

Психологія дистанційного навчання; розвиток інтелекту дорослих; інтелектуальний розвиток у віртуальному освітньому просторі.

Копіювання матеріалів з сайту можливе лише за умови розміщення зворотнього посилання на сайт.