Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України
Ви тут:

Запрошуємо взяти участь у наших безкоштовних дистанційних тренінгах: http://moodle.newlearning.org.ua/

Готується до друку черговий номер електронного наукового фахового видання ЛСІТН (Категорія Б). Журнал є наукометричним (база даних Index Copernicus International). Додатково, статті журналу індексуються у Google Scholar. Статті приймаються до 01 травня 2023 року (черговий номер)вітаються англомовні.

VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Віртуальний освітній простір: психологічні проблеми», присвячена 90-річчю з дня народження Ю.І. Машбиця

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ ПСИХОЛОГІЇ ІМЕНІ Г.С. КОСТЮКА

ЛАБОРАТОРІЯ СУЧАСНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НАВЧАННЯ

 

Шановні колеги!

VII Міжнародна науково-практична

інтернет-конференція

«Віртуальний освітній простір: психологічні проблеми»,

присвячена 90-річчю з дня народження Ю.І. Машбиця,

 відбудеться онлайн з 20 травня по 20 червня 2019 року.

 

Запрошуємо Вас і Ваших колег взяти участь у роботі конференції!

Конференцію проводить лабораторія сучасних інформаційних технологій навчання
Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України. Науковий керівник конференції: Смульсон Марина Лазарівна, дійсний член НАПН України, доктор психологічних наук, професор, завідувачка лабораторії сучасних інформаційних технологій навчання.

 

 Тематика конференції:

  • Психологічні механізми суб’єктності та суб’єктної активності, розвиток інтелекту та особистості у віртуальному просторі.
  • Психологічні  проблеми діяльності у глобальних, локальних та соціальних мережах.
  • Специфіка проектування, розробки та впровадження віртуальних освітніх середовищ.
  • Особливості контенту та організації різних видів дистанційного навчання. Застосування дистанційних технологій в психологічній та педагогічній практиці.
  •  Досвід та вимоги до дистанційної психологічної підтримки розвитку і життєдіяльності різних вікових груп.

Участь у міжнародній науково-практичній інтернет-конференції – безкоштовна. Обов’язковою умовою участі є активне обговорення її матеріалів у спільноті лабораторії в Facebook або на сайті (посилання – далі по тексту).

Тези доповідей та заявки на участь у конференції приймаються до 17 травня 2019 року на  пошту: [email protected] .

Обсяг тез – до 2 сторінок тексту (TimesNewRoman, 14, одинарний міжрядковий інтервал). Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

За бажанням можна додати ідентифікатор автора та список літератури (не більше 5 джерел, стиль APA або ГОСТ-2015).

Файл з тезами у форматі “doc/docx/odt” та файл з заявкою прикріпіть до супровідного листа («Надсилаю тези та заявку і т.д».). Формат назви файлу: латиницею прізвище, ім’я автора та рік публікації, між словами ставиться нижнє підкреслювання, без пропусків. Наприклад, Petrov_Evgen_2019.doc. При наявності кількох співавторів документ називається за прізвищем першого співавтора.

Тези доповідей будуть опубліковані на сайті лабораторії сучасних інформаційних технологій навчання в авторській редакції http://www.newlearning.org.ua. Доступ до тез буде відкрито з 20 травня 2019 р.

Обговорення проблематики  конференції, тез, відеодоповідей та організаційних питань відбудеться за посиланням: http://newlearning.org.ua/content/opublikovano-tezy-vii-mizhnarodnoyi-naukovo-praktychnoyi-internet-konferenciyi-virtualnyy , а також у спільноті Facebook: https://www.facebook.com/groups/322658487796009

У тексті тез є можливими активні посилання на відеодоповіді, а також на освітні програми та дистанційні курси, наявні у мережі.

Апробовані на конференції матеріали за бажанням авторів можуть бути опубліковані у фаховому електронному виданні «Технології розвитку інтелекту», що входить до наукометричних баз (за ред. М.Л. Смульсон) -  наступний випуск після конференції – наприкінці  червня 2019 року.

 

Заявка на участь у конференції (окремим, від тез, файлом):

 

Прізвище

 

Ім’я

 

По батькові

 

Місце роботи

 

Посада

 

Науковий ступінь

 

Наукове звання

 

Назва доповіді

 

Контактний телефон

 

 

E-mail

 

*прохання заповнювати заявки на всіх співавторів

**Участь у конференції безкоштовна

Координатори конференції – Дмитро МещеряковОлена Іванова, Юлія Носкова: [email protected] Телефон для зв’язку: (380 44) 288-26-36 (з 11 до 16 год. за київським часом), https://www.facebook.com/groups/322658487796009

З повагою, Лабораторія сучасних інформаційних технологій навчання.

http://www.newlearning.org.ua, [email protected]

Завантажити Інформаційний лист

© Лабораторія сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України 2013-2023. Усі права захищено.

Психологія дистанційного навчання; розвиток інтелекту дорослих; інтелектуальний розвиток у віртуальному освітньому просторі.

Копіювання матеріалів з сайту можливе лише за умови розміщення зворотнього посилання на сайт.