Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України
Ви тут:

Запрошуємо взяти участь у наших безкоштовних дистанційних тренінгах: http://moodle.newlearning.org.ua/

Готується до друку черговий номер електронного наукового фахового видання ЛСІТНЖурнал є наукометричним (база даних Index Copernicus International). Додатково, статті журналу індексуються у Google Scholar. Статті приймаються до 10 березня 2020 року (черговий номер)вітаються англомовні.

Подати тези на участь у V Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції «Віртуальний освітній простір: психологічні проблеми», яка відбудеться у травні 2017 року

V Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Віртуальний освітній простір: психологічні проблеми», яка відбудеться у травні 2017 року

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Віртуальний освітній простір: психологічні проблеми», яка відбудеться у травні 2017 року.  Конференція здійснюється онлайн з 10 до 31 травня 2017 року.

Конференцію проводить лабораторія сучасних інформаційних технологій навчання
Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України
.

Науковий керівник конференції: Смульсон Марина Лазарівна, дійсний член НАПН України, доктор психологічних наук, професор, завідувачка лабораторії сучасних інформаційних технологій навчання.

 

 Тематика конференції:

  • Психологічні  проблеми діяльності у кіберпросторі. Інтернет і соціальні мережі  у житті сучасної людини.
  • Розвиток інтелекту та суб’єктності у віртуальному просторі.
  • Специфіка проектування віртуальних освітніх середовищ, технології їх розробки та впровадження.
  • Дистанційне навчання, розвиток та психологічна підтримка різних вікових груп: специфіка контенту та організації.
  • Потенціал, зміст та обсяг дистанційної психологічної допомоги військовослужбовцям, цивільним  фахівцям та постраждалим категоріям населення.
  • Досвід застосування дистанційних технологій різного напрямку в психологічній та педагогічній практиці.

 

Тези доповідей та заявки на участь у конференції приймаються з 7 квітня до 10 травня 2017 року на  пошту: nitelabor@gmail.com .

Обсяг тез – до 2 сторінок тексту (Times New Roman, 14, одинарний міжрядковий інтервал). Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Файл з тезами у форматі “doc/docx/odt” та файл з заявкою прикріпіть до супровідного листа («Надсилаю тези та заявку і т.д».). Формат назви файлу: латиницею прізвище, ім’я автора та рік публікації, між словами ставиться нижнє підкреслювання, без пропусків. Наприклад, Petrov_Evgen_2017.doc. При наявності кількох співавторів документ називається за прізвищем першого співавтора.

Тези доповідей будуть опубліковані на сайті лабораторії  сучасних інформаційних технологій навчання http://www.newlearning.org.ua/.

Доступ до тез та обговорення буде відкрито з 10.05.2017.

Координатори конференції – Вадим Гоноровський:  nitelabor@gmail.com,  Тетяна Суворова:  Viber Суворова Тетяна 0958243840,  Олена Іванова: nitelabor@hotmail.com (з 11 до 16 год.за київським часом).

Апробовані на конференції матеріали за бажанням авторів можуть бути опубліковані у фаховому електронному виданні «Технології розвитку інтелекту», що входить до наукометричних баз (за ред. М.Л. Смульсон) – наступний випуск у червні 2017 року.

 

Заявка на участь у конференції

Прізвище

 

Ім’я

 

По батькові

 

Місце роботи

 

Посада

 

Науковий ступінь

 

Наукове звання

 

Назва доповіді

 

 

 

Контактний телефон

 

 

E-mail

 

 

*прохання заповнювати заявки на всіх співавторів

**Участь у конференції безкоштовна

 

З повагою,  лабораторія сучасних інформаційних технологій навчання.

© Лабораторія сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України 2013-2020. Усі права захищено.

Психологія дистанційного навчання; розвиток інтелекту дорослих; інтелектуальний розвиток у віртуальному освітньому просторі.

Копіювання матеріалів з сайту можливе лише за умови розміщення зворотнього посилання на сайт.