Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України
Ви тут:

Запрошуємо взяти участь у наших безкоштовних дистанційних тренінгах: http://moodle.newlearning.org.ua/

Готується до друку черговий номер електронного наукового фахового видання ЛСІТН (Категорія Б). Журнал є наукометричним (база даних Index Copernicus International). Додатково, статті журналу індексуються у Google Scholar. Статті приймаються до 01 травня 2023 року (черговий номер)вітаються англомовні.

Майстер-клас «Інтелектуальний тренінг для людей похилого віку».

16 квітня 2019 р. провідний науковий співробітник лабораторії сучасних інформаційних технологій навчання, кандидат психологічних наук І. Г. Коваленко-Кобилянська в рамках «Тижня психології-2019», присвяченого 120-річчю з дня народження Г. С. Костюка, провела майстер-клас «Інтелектуальний тренінг для людей похилого віку».

Учасники семінару мали змогу ознайомитися з психологічними особливостями людини у період геронтогенезу, які мають вплив на її інтелектуальний розвиток. Зазначено, що зниження інтелектуальних здібностей в період старіння не є генетично запрограмованим процесом. Інструментом деформації інтелектуального розвитку є соціальні стереотипи, які викривлюють уявлення про інтелектуальний потенціал людини у старості й обмежують використання його у повному обсязі. Показано шляхи вирішення проблеми збереження вищих психічних функцій і метакогнітивних здібностей у людей «третього» віку за допомогою використання віртуального навчального середовища.

16

© Лабораторія сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України 2013-2023. Усі права захищено.

Психологія дистанційного навчання; розвиток інтелекту дорослих; інтелектуальний розвиток у віртуальному освітньому просторі.

Копіювання матеріалів з сайту можливе лише за умови розміщення зворотнього посилання на сайт.