Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України
Ви тут:

Запрошуємо взяти участь у наших безкоштовних дистанційних тренінгах: http://moodle.newlearning.org.ua/

Готується до друку черговий номер електронного наукового фахового видання ЛСІТН (Категорія Б). Журнал є наукометричним (база даних Index Copernicus International). Додатково, статті журналу індексуються у Google Scholar. Статті приймаються до 01 травня 2023 року (черговий номер)вітаються англомовні.

IX Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Віртуальний освітній простір: психологічні проблеми», присвячена 30-річчю незалежності України

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ ПСИХОЛОГІЇ ІМЕНІ Г.С. КОСТЮКА

ЛАБОРАТОРІЯ СУЧАСНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НАВЧАННЯ

Шановні колеги!

IX Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція

«Віртуальний освітній простір: психологічні проблеми»,

присвячена 30-річчю незалежності України,

відбудеться з 25 вересня по 25 жовтня 2021 року.

         Запрошуємо Вас і Ваших колег взяти участь у роботі конференції. Конференцію проводить лабораторія сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України. Науковий керівник конференції: Смульсон Марина Лазарівна, дійсна членкиня НАПН України, докторка психологічних наук, професорка, завідувачка лабораторії сучасних інформаційних технологій навчання.

 Тематика конференції:

 • Віртуальний простір в контексті незалежності України.
 • Особливості проєктування та організації інтернет ресурсів у віртуальному освітньому просторі.
 • Поширення суб’єктного поля в інформаційному середовищі.
 • Технологізація дистанційного навчання в психологічній та педагогічній практиці.
 • Психологічні засади професійної діяльності у віртуальному просторі.
 • Дистанційна психологічна підтримка та допомога, зокрема,  в умовах карантину.
 • Використання психологічних механізмів суб’єктності для розвитку інтелекту та особистості у віртуальному просторі.
 • Психологічні  проблеми діяльності у соціальних мережах.
 • Психологічні особливості навчання дорослих у дистанційному та змішаному форматах.
 • Досвід дистанційної психологічної роботи з розвитку та підтримки різних вікових груп в умовах карантину.
 • Можливості групової динаміки та індивідуального консультування у психологічній роботі в мережі Інтернет.

         Участь у міжнародній науково-практичній інтернет-конференції – безкоштовна. Обов’язковою умовою участі є активне обговорення її матеріалів у спільноті лабораторії в Facebook або на сайті (посилання – далі по тексту).

         Тези доповідей та заявки на участь у конференції приймаються до 20 вересня 2021 року на  пошту: [email protected] . Обсяг тез – до 2 сторінок тексту (Times New Roman, 14, одинарний міжрядковий інтервал). Робочі мови конференції: українська, англійська, російська. За бажанням, можна додати ідентифікатор автора та список літератури (не більше 5 джерел, стиль APA або ДСТУ 8302:2015). Файл з тезами у форматі “doc/docx/odt” та файл з заявкою прикріпіть до супровідного листа («Надсилаю тези та заявку і т.д».). Формат назви файлу: латиницею прізвище, ім’я автора та рік публікації, між словами ставиться нижнє підкреслювання, без пропусків. Наприклад, Petrov_Evgen_2021.doc. При наявності кількох співавторів документ називається за прізвищем першого співавтора.

         Заявку подавати окремим файлом. Наприклад: Petrov_Evgen_Zayavka_2021.doc

         Тези доповідей будуть опубліковані на сайті лабораторії сучасних інформаційних технологій навчання http://www.newlearning.org.ua в авторській редакції.

         Доступ до тез буде відкрито з 25 вересня 2021 р.

         Обговорення проблематики  конференції, тез, відеодоповідей та організаційних питань відбудеться за посиланням: http://newlearning.org.ua , а також у спільноті Facebook: https://www.facebook.com/groups/322658487796009

         У тексті тез є можливими активні посилання на відеодоповіді, а також на освітні програми та дистанційні курси, інші ресурси, наявні у мережі.

Апробовані на конференції матеріали за бажанням авторів можуть бути опубліковані у фаховому (категорія Б) електронному виданні «Технології розвитку інтелекту», що індексується у наукометричних базах (http://psytir.org.ua/).

© Лабораторія сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України 2013-2023. Усі права захищено.

Психологія дистанційного навчання; розвиток інтелекту дорослих; інтелектуальний розвиток у віртуальному освітньому просторі.

Копіювання матеріалів з сайту можливе лише за умови розміщення зворотнього посилання на сайт.